כל האפשרויות
פתוחות.
רק
תבחרו צבע.בגדי עבודה פתח תקווה

החברה נוסדה בשנת 1994 מתוך הצורך ההולך וגדל בשוק העבודה למתן פתרונות מקצועיים בתחום הביגוד וההנעלה לעובדים בתחומים ובענפי משק שונים, כמו: תעשייה, אירוח, רפואה, מסעדנות, שמירה, ניקיון ועוד.

חברת "מדים זיוה" מתמחה ביצור ושיווק וכן יבוא בגדי עבודה והנעלה ייצוגיים ומקצועיים בהתאמה אישית לצורכי הלקוח. כמו כן, ברשותה מחלקה ייחודית להדפסות ורקמות על כל סוגי הבדים.

"מדים זיוה" היא אחת החברות המובילות בישראל בתחומה עם למעלה מ 20 שנות ניסיון הבאות לידי ביטוי בכל פרט ובזכות אלפי לקוחות נאמנים מכל ענפי המשק. מטרתה להתמחות ולהוביל במתן פתרונות ביגוד והלבשה לעולם המקצועי והעסקי.

"מדים זיוה" מייצרת ומייבאת עבורך ביגוד לכל מטרה, מעיצוב הבגד, מגוון צבעים לבחירה, סוגי בד שונים, ביגוד בכל המידות וכמובן היצע נרחב במיוחד של מוצרים הכולל למעלה ממליון פריטים הנמצאים באופן קבוע במלאי.

חברת "מדים זיוה" משרתת בנאמנות ובמקצועיות את הגדולים שבגופים והארגונים במשק הישראלי ומספקת את כל צרכי הלבוש לעובדיהם ולמנהליהם. בין לקוחותינו: בית חולים תל השומר, רשת אייס, שירות בתי הסוהר ועוד...

מטה החברה נמצא ברחוב דרזנר 12, אזור תעשייה סגולה, פתח תקווה. באתר פעילות זה מייצרים, מדפיסים, רוקמים ומתאמצים על מנת לתת לכל לקוח את השירות הטוב ביותר.