פרמטרים בבחירת מדי אחיות

במסגרת עבודתן אחיות צריכות ללבוש מדים על מנת להיראות ייצוגיות. באמצעות המדים ניתן להבדיל בין האחיות לשאר בצוות הרפואי. במאמר שלפניכם תוכלו לקרוא על הפרמטרים לבחירת מדי אחיות.

כיצד לבחור את מדי האחיות?אחיות

נוחות : אחיות עובדות במשמרות ארוכות במשך ימים שלמים. לפיכך, הן צריכות להרגיש בנוח במדים שלהן.א ם האחיות לא ירגישו בנוח, זה יפריע לעבודה שלהם.לכן הן צריכות לבחור מדים במידה המתאימה בהם ירגישו טוב.
שימושיות: בדומה לבעלי מקצוע אחרים המגיעים לעבודה עם בגדי עבודה, כך גם אחיות מגיעות לעבודה עם המדים שלהן ומסתובבות עם המדים במשך זמן רב. לפיכך, יש לבחור מדים שעשויים בחומרים איכותיים על מנת שיהיה ניתן להסתובב עם המדים ברחבי בית החולים,לבצע בדיקות שונות ולהרגיש בנוח.

היכן ניתן למדוד את המדים?

לאחר בחירת מדים מתאימים עוברים לשלב הבא-מדידות. שלב המדידות הוא חלק בלתי נפרק מבחירת הבגד. אחיות הבוחרות מדים צריכות לבחור כמה גזרות ולא להסתפק בגזרה אחת, שכן המדים יכולים להראות נפלא בחנות,אך פחות במציאות. כאשר האחיות עובדות שעות רבות, חשוב מאד שהן יסתובבו בית החולים עם מדים בהם הן מרגישות בנוח. לפיכך, אם כל אחת ואחת תמדוד מספר גזירות זה יאפשר להן להגיע להחלטה.
לא מעט בתי חולים מאפשרים לאחיות למדוד את המדים בבית החולים, אך דרך נוספת וזולה יותר היא לשלוח את האחיות עם המדים לספק וכך להעביר את תהליך המדידות למקום אחר שהוא לא בית החולים.

לקטלוג מדי אחיות