סרבל עבודה

סרבלי עבודה ומדים –

כיום בעלי מקצוע רבים נהנים מהעובדה כי המעסיקים בוחרים להעניק להם מדי עבודה.

המדים מאפשרים לעובדים ליהנות מהחופש שבאי בחירת הבגדים לעבודה וכנגזרת מכך מאפשרים לעובדים חיסכון כספי על  רכישת בגדים מיוחדים שיתאימו לאופי עבודתם.

יצויין כי בתוך הקטגוריה של מדי עבודה ישנם מדים שונים ורבים אשר מבטאים בעלי מקצוע שונים ומגוונים.

שליחים לרוב הולכים עם מכנס בצבע אחיד וחולצה ממותגת של חברתם.,

מסעדות ובתי קפה מעניקים לעובדיהם חולצות וסינרים ממותגים.

מפעילים ואתרי אטרקציות לילדים גם מעניקים חולצות ממותגים עם שם החברה והטלפון שלה.

 

אבל כאשר מדובר במפעלים ותאגידים גדולים, בעלי מקצוע אשר עבודתם היא פיזית ומצריכה אף כלי עבודה, המדים חשובים אף יותר.

עובדי חברת חשמל, קבלנים, אינסטלטורים, עובדי ניקיון בבתי חולים ועוד מסוג זה –  צריכים לקבל סרבלי עבודה או מדים אשר ישרתו את צרכיהם גם מבחינה בטיחותית וגם מבחינת נוחות. סרב לעבודה עבור עובד חברת חשמל לדוגמא צריך להיות מבד בטיחותי עם תקן בטיחות, ללא חלקים שעלולים להיפרם או להכשיל את רגליו, עם מקומות הגיוניים להנחת כלי העבודה שלו כאשר הוא באמצע ביצוע עבודה.

עובדי מנופים וכו' גם צריכים מדי או סרבלי עבודה אשר יאפשרו להם שליטה מלאה בתפקוד הפיזי שלהם כמו גם בשליפה של כלי עבודה מכיסי הסרבל. המדים צריכים לעבור אישור תקנים ולאחר מכן ניתן להזמינם לעובדים.

 

חברת מדים זיוה –

חברת מדים זיוה הינה חברה ותיקה ופעילה בענף יבוא המדים לעובדים. היא יכולה לספק גם לעסק שלכם כל סוג מדים או סרבלים לעבודה בהם תחפצו. הבדים מגיעים מחומרי גלם משובחים ואיכותיים, המונעים ספיגת זיעה, מאווררים, וכאלה שאינם דוהים או נהרסים בכביסות תכופות.

החברה שמה לעצמה דגש להתאים את עצמה אל צרכי הלקוח ובקשותיו עד דש הבגד האחרון. בין אם בסמלילים, באופן התפירה, בצבעים, בכיסים ובאופן  תכנון המדים  – מדים זיוה נמצאת כאן לשרת את לקוחותיה מכף רגל – ועד ראש.

צרו קשר בטלפון 03-9308140 לקבלת הצעת מחיר עבור סרבלי עבודה.

השארת תגובה