נעלי עבודה

להתקדם אל נעלי עבודה בטיחותיות 

עקב עליית המודעות לנושאי בטיחות ובריאות העובדים, יותר ויותר חברות בוחרות ובצדק לצייד את עובדיהן בנעלי עבודה בטיחותיות ואיכותיות כפי שמספקת חברת מדים זיוה. מדובר במגפיים ונעליים באיכות גבוהה ביותר, בטוחות ועמידות, המוצעות עבור מחיר משתלם ועם מעטפת שירות יעילה המספקת את הסחורה המבוקשת לכל כתובת ברחבי הארץ.

מגוון איכותי של נעלי בטיחות לעבודה

חברתנו משווקת ומוכרת נעלי בטיחות לעבודה הכוללות בין היתר את הסוגים הבאים:

  • נעל בטיחות – זוהי נעל בטיחותית לעבודה עם שרוכים מסוג S3, עמידה במים, אנטי סטטית, כוללת סוליה מונעת החלקה וכיפות מגן לאצבעות הרגליים ולעקב.
  • מגף בטיחות – מגף איכותי בעיצוב אלגנטי סגנון בלנדסטון בוגוני שחור וחום עם סיווג של S3, עמיד בפני חדירה של מים ובעל תכונות אנטי סטטיות. כמו כן, למגף סוליה מיוחדת למניעת החלקה וכיפות מגן לעקב ולאצבעות.

סיווגים  של נעלי בטיחות

חשוב לדעת כי נעלי עבודה מסווגות על פי רמות ההגנה שהן מספקות לארבע רמות עיקריות:

  • רמת 01 – סיווג לנעל עבודה פשוטה, בסיסית ועמידה שאינה מספקת הגנות מיוחדות.
  • רמה S1 – נעל עבודה עמידה ואנטי סטטית הכוללת שכבת מגן עליונה לאצבעות כף הרגל.
  • רמה S2 – נעל עמידה, אנטי סטטית עם שכבת הגנה לאצבעות ועקב כף הרגל, וכן עם הגנה מפני חדירת מים.
  • רמה S3 – נעלי עבודה כפי שחברתנו מספקת ברמה הגבוהה ביותר של בטיחות. מדובר בנעליים עמידות, אנטי סטטיות, עמידות לחדירת מים, עם מגנים לעקב ולאצבעות הרגל, וכן סוליה מיוחדת המונעת החלקה וחדירה של עצמים זרים.

הזמנת נעלי עבודה

להזמנת נעלי עבודה איכותיות ובטוחות במחיר משתלם, ולקבלת פרטים נוספים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם מדים זיוה בטלפונים 03-9308140, 050-4200000 ו- 03-9304614 או במייל mz3@zahav.net.il.

השארת תגובה