מעיל גשם

מעיל גשם איכותי וזול  לעבודה בחורף

חברת מדים זיוה בע"מ מייצרת, מייבאת ומשווקת בגדי עבודה מקצועיים כבר יותר משני עשורים. דרך חברתנו תוכלו לרכוש במחיר משתלם מעיל גשם איכותי ועמיד עם הדפסה או רקמה של לוגו ופרטי העסק. מדובר במעילי גשם מפוליאסטר דק שהינם עמידים בפני חדירת מים, המוצעים בגווני כחול כהה וירוק זוהר. בנוסף, המעילים ניתנים לקיפול ותופסים נפח מזערי כך שאפשר לאחסנם בתיק או בתא כפפות של הרכב. המעילים שלנו מסופקים במשלוח מהיר לכל כתובת מבוקשת בארץ. 

חשיבותם של מעילי עבודה לחורף

עונת החורף דורשת ביגוד עבודה מתאים ובייחוד למי שעיקר עבודתו נעשית בחוץ בתנאי מזג אוויר קשים. חלקו העליון של הביגוד מורכב ממעילים המגנים על העובד מפני קור עז, ומעילי גשם המגנים מפני רוח ורטיבות. לכן, מלבד מעיל חם חשוב שהעובד יהיה מצויד גם במעיל גשם עמיד ואיכותי שניתן לקפלו ולאפסנו בקלות כשהוא אינו בשימוש. מדובר בעובדים כדוגמת מחלקי דואר, מאבטחים, עובדי חברת חשמל, בנאים ושיפוצניקים, עובדי ניקיון ומחלקי פליירים. יש לציין כי מעיל הגשם מוצע על ידינו גם בצבעים זוהרים, דבר חשוב עבור עובדי כבישים, בניה ומקומות מרובי תנועה אחרים.

הזמנת מעיל גשם

להזמנת מעיל גשם איכותי במחיר אטרקטיבי ובהתאמה אישית לצרכי ומאפייני העסק, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם מדים זיוה בטלפונים 03-9308140, 050-4200000 ו- 03-9304614 או במייל mz3@zahav.net.il.

השארת תגובה