מכנסי שף

להיות שף –

להיות שף זה תפקיד משמעותי ובעל לחצים רבים. הצורך להוציא את הכול באופן מושלם, על פי תזמון מושלם, עם האסתטיקה המושלמת.

השף הוא למעשה מלך המטבח והוא הגבוה שבהיררכיה הקולינרית.

חשוב מאוד שלשף יהיו את הסמכויות הגבוהות ביותר בקרב עובדיו ושהוא יוכל לקבוע את הטון הקובע באשר להרכב המנות, תזמונן ואופן עיצובן.

מעבר לכך, שף צריך ללבוש ביגוד שף מיוחד אשר מאפשר לו גם לשלוט בגופו בצורה מירבית ונוחה וגם מהווה מגן בטיחותי עבורו.

מכנסי שף הינם באורך המותאם לאותו שף על מנת למנוע ממנו מלמעוד, ומעוצבים לרוב באותו הסגנון על מנת שיבינו כי הוא השף ולא טבח. חולצות וסינרי שף לרוב מעוצבות בצורה כזו שמאפשרת שמירה על כוויות באזור הידיים ואפשרות להגן על הגוף מפני חום הסירים והמחבתות.

בסופו של דבר, מדוע זה חשוב מה לובש השף?

בדיוק כפי שתמיד תהינו מדוע בבתי החולים כולם מחולקים על פי סוגי המדים, אותו הדבר קורה במטבח. בכל מקום עבודה יש היררכה. חשוב שההפרדה הזו תישמר על מנת שכל אחד יבין את מקומו. חשוב להבחין בין טבחים לבין השף, בדיוק כפי שחשובה האבחנה בין מתמחה לבין מנתח.

ההפרדה במדים והאיכות שלהם יוצרת הבנה של ההיררכיה הזו וגם יכולת תפקוד תנועה ועבודה מירביים עבור כל אחד מהעובדים.

איפה ניתן לרכוש ביגוד שף איכותי ובכמויות?

כאשר אנחנו בעלי מסעדה ואנחנו רוצים לרכוש ביגוד שף,  חשוב למצוא מקום אשר מספק לנו מדי מטבח איכותיים מחומרי גלם משובחים, תוך שמירה על תקני הבטיחות והחוזק של הבדים.

מדים זיוה הינה יבואנית של מדי עבודה לבעלי מקצוע שונים לרבות ביגוד שף.  החברה מנוסה בענף ייבוא מדי העבודה ויכולה לספק לכם ביגוד שף איכותי ובמחיר אטרקטיבי במיוחד ברכישת כמויות.  החברה שמה לנגד עיניה את חשיבות הקפדת הפרטים הקטנים כמו גם בחירת האיכויות הטובות ביותר. תוכלו ליצור קשר עוד היום עם מדים זיוה יבואנית בגדי עבודה רשמית ותהנו מהצעת מחיר משתלמת – 03-9308140.

השארת תגובה