מדים למלצרים

מנהלים בית קפה או מסעדה? סינר
אחת המשימות החשובות ביותר שעומדות בפניכם היא התאמה של פריטי הלבוש לצוות העובדים.
עובדים הלבושים בהידור ימשכו את תשומת הלב של הלקוחות, ואילו עובדים הלבושים ברישול יגרמו ללקוחות לעזוב את המקום. בחירת פריטי לבוש כוללת גם את הסינרים אותם המלצרים צריכים ללבוש במסגרת העבודה במסעדה.

נעים לגוףסינר2

בבחירת בגדי עבודה למלצרים בפרט סינרים חשוב מאד לבחור סינרים שיהיו נעימים על גוף. שירות נעים וקולח מתחיל בבחירת סינרים איכותיים עבור צוות המלצרים. ככל שהסינרים יהיו נעימים יותר ויהיו מונחים על הגוף בצורה טובה יותר, כך המלצרים יוכלו לבצע את עבודתם בצורה הטובה ביותר.

הפנים של המסעדהסינר3

בחירה בסינרים איכותיים מייצגת את צוות המלצרים. לפיכך, יש להקדיש לא מעט מחשבה לבחירת סינרים איכותיים שיעניקו לעובדים נוחות. בחירת סינרים למלצרים נועדה על מנת להקל על קהל הלקוחות לזהות מיהם נותני השירות במסעדה. המלצרים צריכים להתלבש בצורה מכובדת ולייצג את הרוח הכללית של המקום.

בחירת פריטי לבוש בצורה נכונה מהווים את הפנים של המסעדה. לשאלה כיצד תעקפו את המתחרים שלכם יש תשובה אחת-באמצעות בחירת פריטי לבוש מתאימים. כיום ישנן לא מעט חנויות בהן ניתן לבחור סינרים לצוות המלצרים. כדאי לא לבחור בחנות אחת, אלא להקדיש מחשבה לנושא, לעבור בחנויות שונות, לבחון את הדגמים והגדלים השונים  ורק אז לקבל החלטה. ההחלטה צריכה להתבסס על השוואת מחירים של הדגמים השונים.